فیلترها
تنظیمات
جستجو

قوانین و مقررات

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه های پانسمان یاب مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت جمهوری اسلامی است، و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط میباشد.

کسب و کار به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه ها و مراکز درمانی انجام میشود.

تعریف مشتری

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام درج کرده است و جهت ثبت سفارش کالا یا هرگونه استفاده از خدمات پانسمان یاب اقدام نماید از آنجاییکه پانسمان یاب یک خرده فروشی آنلاین است مشتری یا مصرف کننده هم شخصی است که با منظوری به جز تجارت به خرید کالا و خدمات اقدام میکند.

 

تعریف فروشنده و شرایط کالا

فروشنده به شرکتی گفته می شود که محصولات ارائه شده از شرکتهای معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه میشود و پانسمان یاب تمام سعی خود را جهت حمایت از مشتری در کیفیت،قیمت،محتوا را به عهده میگیرد.

اصل فاکتور کالاهایی که در سایت عرضه میشود در صورت درخواست مشتری توسط فروشنده ارسال میگردد،مشتری حداکثر تا 2روز بعد از ثبت سفارش و تحویل کالا فرصت درخواست ارسال اصل فاکتور را دارد.

سفارشات ثبت شده توسط مشتری تا قبل از ساعت16در همان روز و بعد از ساعت16 حداکثریک روزکاری بعد از زمان ارسال شده در سایت، در تهران و شهرستان ها ارسال خواهد شد.

منظور از یک روز کاری زمان بسته بندی و آماده سازی و تحویل به مشتری میباشد که در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش مشتری این موضوع از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

در شرایط فروش خاص و دوره تخفیف سفارشات دریافتی از مشتریان مذکور در اولویت قرار میگیرد.

مشتری می بایست هنگام خرید و تا قبل از ثبت نهایی دقت لازم و کافی را بکار ببرد زیرا ازآنجاییکه محصولات عرضه شده در پانسمان یاب تحت نظارت وزارت بهداشت ،درمان  و آموزش پزشکی می باشد،اجناس فروحته شده تحت هیچ شرایطی قابل عودت نمی باشد.

 

ارتباطات الکترونیکی

تا هنگامی که مشتری  از سرویس ها و خدمات این وبسایت استفاده میکند و در فرم های مربوطه ثبت نام کرده  ملاک آدرس و ایمیل و . . .  که مورد تایید مشتری و در وب سایت است بعنوان آدر قانونی در نظر گرفته می سشود و  تمام مکاتبات و پاسخ های پانسمان یاب  از آن طریق صورت میگیرد.

سیاستهای حریم شخصی

پانسمان یاب به اطلاعات خصوصی مشتری که از خدمات و کالاهای سایت استفاده میکند احترام گذاشته و از آن محافظت میکند و در این راستا پانسمان یاب متعهد میشود در حد توان از تکنولوژی روز مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و ایمن تر شدن استفاده و آن را توسعه دهد که نتیجه رضایت مشتری استفاده از سایت پانسمان یاب میباشد.

تمام مطالب در دسترس از طریق وبسایت پانسمان یاب مانند متن،گرافیک،آرم، تصاویر،ویدئوهای تصویری،موارد قابل دانلود،و کپی داده ها و کلیه محتوای تولید شده جزئی از اموال پانسمان یاب محسوب می شود  و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در دسترس و در انحصار پانسمان یاب است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز رسمی، حق پیگرد قانونی را برای پانسمان یاب محفوظ میدارد.

  است.pansemanyab.ir تنها مرجع رسمی مورد تایید برای ارتباط با مشتری پایگاه رسمی این سایت

 

سطح پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی از شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی است، سفارشات ثبت شده در طی روزهای کاری و اولین روز  پس از تعطیلات پردازش میشود. در این وبسایت مشتری میتواند 7روز هفته و24 ساعت در روز سفارش خود را ثبت نماید مشتری باید هنگام سفارش کالا و خدمات مورد نظر خود فرم را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید وبدیهی است  سفارشات ناقص و نادرست قابل پیگیری نخواهد بود.

ضمنا مشتری میتواند نام و آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد نماید.

کاربری هر مشتری شامل: نام و نام خانوادگی باید با اطلاعات و مدارک شناسایی و بانکی(کارت بانکی) مطابقت داشته باشد و درصورت عدم تطابق پانسمان یاب مجاز به ارائه خدمات به این گونه از مشتریان نخواهد بود.

پس از نهایی نمودن سفارش و درخواست خرید به هیچ عنوان امکان تغییر و یا صدور فاکتور جدید وجود ندارد.

آدرس تحویل گیرنده در اماکن عمومی همچون رستوران،هتل،کافه و مانند آنها امکان پذیر نیست.

لازم به توضیح است که افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا یا خدمات نیست و هیچ گونه حقی برای مشتری ایجاد نمیکند

 

خسارت در هنگام تحویل

پانسمان یاب نهایت تلاش خود را میکند تا کلیه سفارشات را، بدون آسیب و صدمه و در صحت سلامت کامل به دست مشتری خود در سراسر کشور برساند.

پانسمان یاب تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده ی سفارش و درراستای تسهیل امور مشتری امور مربوطه را پیگیری. و خسارت را تنها در صورت وجود صورتجلسه رسمی شرکت حمل کننده با مشتری و عودت کالای فروش رفته به همراه اصل فاکتور جبران خواهد کرد.